Opinie

A co o mnie mówią klienci?

7 lat doświadczenia mówi za siebie…

…ale warto posłuchać innych

 

„Krakowska Pracownia Nieruchomości sprzedaje gotowe mieszkania inwestycyjne. Dobre zdjęcia nieruchomości robią dużą część roboty.
Dlatego od roku sesje fotograficzne zlecamy wyłącznie Karolowi. Dostajemy bardzo dobrą jakość, w krótkim terminie w super atmosferze.
Gorąco polecam! 🙂 :)”.

Michał Konieczny

Prezes Zarządu , Krakowska Pracownia Nieruchomości sp z o.o.

„Współpracuję z Karolem od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy! Oferowane zdjęcia są bardzo dobrej jakości, wykonywane szybko i bez zbędnego czekania na otrzymanie finalnych wersji. Polecam, pełen profesjonalizm, super obsługa! Pozdrawiam”

Kamil Piórecki

Właściciel Firmy, Nieruchomości Piórecki

„Solidnie, profesjonalnie i z dbałością o efekt końcowy. Polecam ;)”

Mateusz Bobek

MB FILM Mateusz Bobek

„Gorąco polecam! Razem z siostrą prowadzimy mały salon masażu. Wnętrza nie dość że są małe, to jeszcze ciemne, przez co profesjonalne zaprezentowanie naszych zabiegów było bardzo trudne. Karol to magik, który za pomocą aparatu wydobył to co najlepsze z wnętrz naszego salonu masażu, ale przede wszystkim z naszych zabiegów oraz nas samych. Dzięki niemu mamy zaplecze pięknych zdjęć, które z dumą wykorzystujemy do promocji i prezentacji naszego biznesu. Współpraca z takim fotografem to czysta przyjemność wszystkie nasze prośby zostały spełnione a sama sesja przebiegła w przemiłej atmosferze”.

Martyna Kasprzak

Salon Maha Punye Ayurveda

Karol to mega profesjonalny facet, słowny i sympatyczny. Jakość pracy jeszcze wyższa i pomyśleć, że znalazłem kontakt do niego w sieci:) Karol raz jeszcze bardzo dziękuje za wiele fajnych zdjęć:) Rafał ps. zapewne to nie koniec naszej współpracy, do następnego…

Rafał Mleczko

Pełen profesjonalizm. Świetny kontakt z Panem Karolem. Co najważniejsze, finalny efekt lepszy od oczekiwań klienta. Polecam wszystkim niezdecydowanym! 🙂

Marcin Boroń

„Można mieć super sprzęt i odbyć wiele szkoleń ale Fotograf musi mieć to coś. Pan Karol prócz profesjonalnego sprzętu i wiedzy ma to coś.. ” Oko” by wyłapać najlepsze z rzeczywistości. To wszystko plus elastyczne podejście i otwartość na sugestie sprawia, że efekt końcowy jest świetny. Do tego niezwykle sympatyczna osoba. Szczerze polecam.”

Grzegorz Kardasz

„Współpraca z Karolem to przyjemność. Od pierwszej rozmowy konkretny, ale ciekawy szczegółów. Otwarty na sugestie. Jestem pod wrażeniem tempa pracy, efekty również bardzo miłe oku. Takiego rzetelnego i profesjonalnego fotografa życzę sobie na przyszłość :)”

Karolina Kotowicz

„Współpracuję z Karolem od wielu miesięcy i gorąco polecam. Pełen profesjonalizm, bardzo wysoka jakość zdjęć oraz obsługi, szybka realizacja i bardzo dobry kontakt z klientem”.

Paweł Klisiewicz

„Zdecydowanie polecam usługi Pana Karola. Współpracowałem z wieloma fotografami i żaden nie spełnił moich oczekiwań w takim stopniu jak Pan Karol. szczerze mogę polecić firmę PROMO FOCUS ! Profesjonalizm i szybki czas realizacji”.

WOJCIECH POMORSKI

„Korzystałem kilkukrotnie z usługi: zdjęcia mieszkania do sprzedaży. Zawsze szybko, profesjonalnie i na czas. Polecam”.

Jakub Dobosz

„Gorąco polecam firmę Promo Focus! Fotograf ma świetne oko! Piękne ujęcia, kadry! Jest w pełni profesjonalny i zaangażowany! Wychodzi z propozycją aranżacji zdjęć, ale też uważnie słucha jaki efekt chcemy osiągnąć! Potrafi wydobyć wszystko co najlepsze, najpiękniejsze nawet z malutkich przestrzeni! Przyjemnie się współpracuje, a to bardzo ważne! Rekordowo krótki czas oczekiwania na zdjęcia! Dziękuję Panie Karolu za wszystkie sesje i do zobaczenia niebawem! :)”

Urszula Bednarz

„Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Pomimo trudnych warunków p. Karol doskonale sobie poradził z nieruchomością i wykonał świetne zdjęcia! W przyszłości z pewnością ponownie będę korzystał z usług p. Karola”

Bartosz Czerwień

„Miałam przyjemność współpracować z Karolem przy sprzedaży mojego mieszkania. Zdjęcia, które wykonał były profesjonalne, a zlecenie zrealizowane bardzo szybko i w przystępnej cenie. Polecam serdecznie!”

Katarzyna Szczęch

„Pełen profesjonalizm, potrafi pięknie ująć na zdjęciach to co najważniejsze w mieszkaniach , szybki czas realizacji , nigdy nie czekałem na efekty sesji dłużej niż 1 dzień a najczęściej dostaje sesję jeszcze tego samego dnia wieczorem. Gorąco polecam”

Dariusz Kusper

„Bardzo polecam! Korzystam i będę korzystać z usług Promo Focus regularnie, bo wszystkie wnętrza, które projektuję i których realizację potem obserwuję, w obiektywie p. Karola wyglądają jeszcze lepiej! Pełen profesjonalizm, terminowość, przystępne ceny, a dodatkowo sesje przebiegają w miłej i luźnej atmosferze, po prostu CAŁOKSZTAŁT!”

Katarzyna Cybula

„Świetny fotograf wnętrz, ma dobre oko do tego typu fotografii. Jeden z najlepszych z jakimi pracowałam. Profesjonalny, kontaktowy, szybki w działaniu. Gorąco polecam!”

Katarzyna Kuzma

„Wielokrotnie współpracowaliśmy – za każdym razem bardzo profesjonalne przygotowanie sesji, szybko dostarczone zdjęcia doskonałej jakości, eksponujące zalety wnętrza. Zasłużone 5 gwiazdek :)”

Joanna Bicz